100 000 ZŁ ZADOŚĆUCZYNIENIA ZA WYPADEK SPRZED 15 LAT

Historia:

W czerwcu 1999 roku w okolicach Olsztyna doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym śmierć na miejscu poniosło rodzeństwo – kobieta i mężczyzna, który wówczas prowadził pojazd. Renata D. osierociła syna, 2-letniego Kamila, który od tej pory przebywał pod opieką ojca oraz dziadków. Niestety ojciec chłopca po śmierci żony szybko podupadał na zdrowiu i w niecały rok po tragedii zmarł na zawał serca, mając zaledwie 36 lat. W wyniku splotu tych dramatycznych zdarzeń pełnię praw rodzicielskich nad 2-latkiem przejęli dziadkowie, jednak wraz z upływem lat jasnym stało się, że nie są w stanie zastąpić Kamilowi rodziców. Prawdę na temat losów jego rodziców poznał dopiero w 2010 roku. Dziś ma 17 lat i jest uczniem liceum ogólnokształcącego.

Propozycja Ubezpieczyciela:

W reakcji na wysłane pismo z roszczeniem wypłaty 100000 zł w ramach zadośćuczynienia Ubezpieczyciel odmówił wypłaty jakichkolwiek środków, argumentując, że nie można domagać się wypłaty zadośćuczynienia za szkody powstałe przed 3 sierpnia 2008.

Uzyskane odszkodowanie:

Repezentującemu interesy Kamila Europejskiemu Centrum Odszkodowań udało się wyegzekwować od Ubezpieczyciela łączną kwotę 100 000 zł z tytułu zadośćuczynienia po stracie osoby najbliższej. Towarzystwo Ubezpieczeniowe odwoływało się od wyroku, jednak Sad II instancji w lutym tego roku ostatecznie podtrzymał wyrok.

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.