Ponad 300 000 i renta zamiast 60 000 dla naszego Klienta

W listopadzie 2003 r. nasz Klient uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu jako pasażer pojazdu osobowego, w którego tył wjechał bus. Miał wtedy 17 lat, był uczniem szkoły zawodowej na kierunku mechanika/blacharza. Uczył się także zawodu w jednym z warsztatów. Odnosił także sukcesy sportowe jako biegacz długodystansowy. Wypadek zmienił całkowicie jego życie. Klient doznał poważnego urazu głowy, czaszki, mózgu. Pozostała mu ciężka encefalopatia i ubytek kości czaszki. Od tamtej pory nie jest w stanie uprawiać sportu ani pracować. Wymaga pomocy i opieki osób trzecich. Ubezpieczyciel przyznał w 2006 r. Poszkodowanemu tylko 60 000 zł zadośćuczynienia.

Po otrzymaniu sprawy naszego Klienta i skompletowaniu dokumentów wnieśliśmy odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Dzięki naszym staraniom uzyskaliśmy dla Poszkodowanego dopłatę do zadośćuczynienia w kwocie 241 500 zł, wyrównanie renty wyrównawczej na 3 lata wstecz w kwocie ponad 55 tys. ,oraz dalszą rentę od czerwca 2018 r. w kwocie miesięcznej nieco ponad 1,5 tys. Dodatkowo Klient otrzymał również wyrównanie renty na zwiększone potrzeby na 3 lata wstecz w kwocie niemal 9 tys. zł, oraz dalszą rentę od czerwca 2018 r. w kwocie miesięcznej ponad 300 zł).

Obecnie prowadzimy dalsze czynności negocjacyjne z PZU aby uzyskać kolejną dopłatę do zadośćuczynienia dla Klienta w drodze ugody oraz skapitalizować roszczenia rentowe.

I dołącz do nas:

https://www.facebook.com/eucopl

https://www.youtube.com/EuCOTV
https://google.com/+EucoPl

Aby być na bieżąco śledź aktualności na naszej.

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.