ZAMKNĘLIŚMY SUKCESYWNIE JUŻ PONAD 250 000 SPRAW.


Zadzwoń: 793 741 236

Odszkodowania za zdarzenia w rolnictwie

Oferujemy zadośćuczynienie i odszkodowania za wypadki w rolnictwie.  Zapewniamy również inne świadczenia dla osoby poszkodowanej lub osób najbliższych osobie zmarłej, której to obrażenia ciała lub śmierć nastąpiła w wypadku na gospodarstwie rolnym.

WAŻNE

  • Ubezpieczenie OC rolnicze jest ubezpieczeniem OBOWIĄZKOWYM więc tak samo jak w wypadkach komunikacyjnych w przypadku braku ważnej polisy OC, likwidacją szkody zajmie się UFG
  • O odszkodowanie może ubiegać się każda osoba, która doznała obrażeń ciała na terenie danego gospodarstwa, a szkoda została wyrządzona przez rolnika, osobę z nim zamieszkującą lub pracującą a wypadek ma związek z posiadaniem tego gospodarstwa.
  • Oświadczenie sprawcy, opis poszkodowanego, protokół z KRUS i dokumentacja medyczna muszą być spójne i potwierdzać te same okoliczności jak i przyczynę wypadku.

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.