ZAMKNĘLIŚMY SUKCESYWNIE JUŻ PONAD 250 000 SPRAW.


Zadzwoń: 793 741 236

Zasiłki

Uzyskamy rekompensatę w wysokości 30 000zł dla każdego opiekuna osoby niepełnosprawnej, której niepełnosprawność powstała po 18 roku życia, pobierającego zasiłek opiekuńczy w wysokości 520zł

Jeśli jesteś opiekunem osoby niepełnosprawnej, której niepełnosprawność powstała po 18 roku życia i otrzymujesz zasiłek opiekuńczy w wysokości 520 zł możesz ubiegać się o dodatkowe świadczenie. Nieważne jest przy tym, czy niepełnosprawność powstała w wyniku wypadku komunikacyjnego czy też z innych przyczyn np. udaru, powikłań po przebytej chorobie, nieszczęśliwego wypadku za który nikt nie ponosi odpowiedzialności. Planujemy uzyskać kwotę około 30.000 zł dla każdego opiekuna jako odszkodowanie za tzw. delikt legislacyjny.

Jeżeli ten problem dotyczy także Ciebie skontaktuj się z nami.
Dokonamy bezpłatnej analizy i pomożemy w uzyskaniu należnej rekompensaty.

30 000zł

O taką rekompensatę możemy starać się dla Ciebie jako opiekuna.

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.