ZAMKNĘLIŚMY SUKCESYWNIE JUŻ PONAD 250 000 SPRAW.


Zadzwoń: 793 741 236

Odszkodowania za uszkodzony pojazd

Przeanalizujemy możliwość uzyskania dopłaty po otrzymaniu odszkodowania za pojazd uszkodzony podczas wypadku komunikacyjnego.

W naszym zainteresowaniu są szkody częściowe i całkowite z polisy OC i AC, UWRP (Utracona Wartość Rynkowa Pojazdu).

Uszkodzony samochód w wypadku komunikacyjnym to szara codzienność ruchu drogowego w całym kraju. Chwila nieuwagi Twojej lub współuczestnika ruchu drogowego może być kosztowna dla Ciebie zarówno pod względem straconego czasu jak i wysokości odszkodowania nieadekwatnego do uszkodzeń pojazdu.

W tej sytuacji pomożemy dochodzić twoich roszczeń i uzyskać odszkodowanie za uszkodzony samochód z polisy OC, AC, dbając przy tym aby wysokość uzyskanych środków była adekwatna do sytuacji i rozmiaru uszkodzeń jakich doznał Twój pojazd.

DOCHODZIMY ODSZKODOWAŃ

DO 3 LAT WSTECZ – ZA POJAZD

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.