ZAMKNĘLIŚMY SUKCESYWNIE JUŻ PONAD 250 000 SPRAW.


Zadzwoń: 793 741 236

Szkoda osobowa, obrażenia ciała, uszczerbek na zdrowiu

Oferujemy ubieganie się o odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, obrażenia ciała, urazy i zadośćuczynienie oraz inne świadczenia, dotyczące doznanych przez Poszkodowanego uszczerbków zdrowotnych podczas wypadku.

Obrażenia ciała, uszczerbek na zdrowiu to w większości zdarzenia losowe, które niejednokrotnie spotykają poszkodowanego znienacka i w sposób nieoczekiwany. Statystycznie najwięcej spraw odszkodowawczych, prowadzonych przez naszą firmę, dotyczących obrażeń ciała i uszczerbków zdrowotnych dotyczyło zdarzeń w trakcie pracy, wypadków samochodowych czy w wyniku nieszczęśliwych incydentów np. w miejscu publicznym.

Często poziom odszkodowania oferowany przez towarzystwo ubezpieczeniowe jest nieadekwatny do poniesionych strat zdrowotnych. Dlatego od lat pomagamy w dochodzeniu należnych odszkodowań za utratę zdrowia, uszczerbek czy obrażenia ciała, które w sposób czasowy lub trwały wpływają na brak możliwości prawidłowego funkcjonowania np. w życiu zawodowym.

DOCHODZIMY ODSZKODOWAŃ

DO 3 LAT WSTECZ – jeśli sprawca został ukarany z Kodeksu Wykroczeń (KW)

DO 20 LAT WSTECZ – jeśli sprawca został ukarany z Kodeksu Karnego (KK)

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.