ZAMKNĘLIŚMY SUKCESYWNIE JUŻ PONAD 250 000 SPRAW.


Zadzwoń: 793 741 236

OFE

1. Sprawa musi być spisana po zmarłym członku OFE, który był urodzony od 1 stycznia 1949 roku do 31 stycznia 2014 roku.

Trzeba mieć na uwadze, iż:

  • osoby, które urodziły się po 31 grudnia 1968 roku a 31 stycznia 2014 roku musiały przystąpić do OFE iż było ono obowiązkowe.
  • osoby, które urodziły się pomiędzy 31 grudnia 1948 roku a 31 grudnia 1968 roku mogły przystąpić do OFE, które było dobrowolne.

2. Zmarły nie mógł pobierać świadczenia emerytalnego  dłużej niż 3 lata w momencie zgonu

3. Sprawa musi być spisana z najbliższą rodziną zmarłego tymi, którzy są wskazani w stwierdzeniu nabycia spadku lub osobą uposażoną.

4. Sprawa musi być spisana w oparciu o poniższe dokumenty

  • akt zgonu w oryginale
  • akt małżeństwa w oryginale
  • akt urodzenia w oryginale
  • oświadczenie małżonka o stosunkach majątkowych łączących go ze zmarłym
  • uwierzytelniona kserokopia dowodu osobistego,
  • stwierdzenie nabycia spadku (koszt opłaty sądowej 50, 00zł) w oryginale lub poświadczenie dziedziczenia (koszt taksy notarialnej 50,00 zł +VAT) w oryginale.

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.