ZAMKNĘLIŚMY SUKCESYWNIE JUŻ PONAD 250 000 SPRAW.


Zadzwoń: 793 741 236

Kapitalizacja renty

Odszkodowanie wypłacone w jednej transzy (jednorazowo), zamiast comiesięcznej renty przyznanej Poszkodowanemu przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe z tytułu niezdolności do pracy lub z tytułu zwiększonych potrzeb.

Jak możemy pomóc

Wystąpimy z wnioskiem o kapitalizację renty upewniając się najpierw, że stan zdrowia poszkodowanego na to pozwala i przyznane świadczenie jest adekwatnej wysokości. Kapitalizacja renty następuje każdorazowo poprzez zawarcie ugody.

WAŻNE

  • Kapitalizację rent możemy przeprowadzić zarówno w sprawach prowadzonych przez innych pełnomocników jak i przez firmy konkurencyjne, także w sytuacji gdy sprawa zakończyła się ugodą w zakresie zadośćuczynienia i odszkodowania lub wyrokiem sądowym przyznającym wszystkie świadczenia – łącznie z rentą.
  • Możemy zgłosić roszczenie o wyrównanie renty do 3 lat wstecz i jednocześnie prowadzić negocjacje ugodowe odnośnie kapitalizacji renty wypłacanej na przyszłość.

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.