NIE CZEKAJ NA PRZEDAWNIENIE SPRAWY!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

WYKONAMY BEZPŁATNĄ, NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ EKSPERTYZĘ TWOJEJ SPRAWY I PODPOWIEMY DALSZE KROKI

Dyrektor Jolanta Kaprzyk

Dyrektor Jerzy Dudziak

Formularz kontaktowy

  Historie Naszych Sukcesów
  Co mówią o nas klienci

  Wypadki zdarzają się w najmniej....

  Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

  Jarek Z. Skierniewice

  Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

  Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

  Paweł. Cz. Stalowa Wola

  Doceniam firmy, które nastawione są...

  Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

  Mikołaj S. Warszawa

  Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

  Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

  Z poważaniem. Halina M.

  EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.