320 000 zł zamiast 25 000 zł dla Klienta EuCO

Kiedy kilka lat temu doszło do wypadku, Pan Grzegorz miał 49 lat. Był pasażerem pojazdu, który uczestniczył w zdarzeniu. Doznał obrażeń ciała w postaci mnogich złamań kości czaszki i twarzoczaszki, ostrej niewydolności oddechowej, złamania kości nosa.

Na etapie przedsądowym towarzystwo ubezpieczeń wypłaciło 25 000 zł i na tym etapie sprawę uznało za zakończoną. Sprawa Pana Grzegorza została przekazana do Kancelarii Radców Prawnych EuCO, aby na drodze sądowej dochodzić adekwatnego zadośćuczynienia.

Przed wypadkiem poszkodowany był osobą w pełni sprawną. Po wypadku wymaga stałej opieki, nie może pracować ani prowadzić samochodu, wymaga leczenia psychiatrycznego, ma depresję, stracił chęć do życia, jest wycofany społecznie, ma zaburzenia powonienia.

Proces toczył się przed Sądem Okręgowym w Gdańsku. W trakcie procesu pozwane towarzystwo ubezpieczeń proponowało zawarcie ugody, najpierw na 150 000 zł, następnie na 175 000 zł. Idąc za sugestią Kancelarii, Pan Grzegorz nie zgodził się ugodę.

Kilka tygodni później zapadł wyrok zasądzający całość naszego roszczenia. Łącznie uzyskaliśmy w sądzie dla Pana Grzegorza dopłatę 320 000 zł. Towarzystwo nie wniosło apelacji.

Wyrok jest prawomocny.

I dołącz do nas:

https://www.facebook.com/eucopl

https://www.youtube.com/EuCOTV
https://google.com/+EucoPl

Aby być na bieżąco śledź aktualności na naszej stronie.

Historie Naszych Sukcesów
Co mówią o nas klienci

Wypadki zdarzają się w najmniej....

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim" życiu – tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!

Jarek Z. Skierniewice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy...

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł. Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są...

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a...

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Darmowa Analiza Odszkodowania

EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.